Доставка та повернення

Відправка товарів придбаних в магазині Aurora відбувається у термін до чотирнадцяти робочих днів з моменту успішної оплати.

Доставка товарів придбаних в магазині Aurora можлива на всій території України (крім тимчасово окупованих територій), країн Європи та Великої Британії.

Доставки до так званої «росії» та «білорусі» немає і ніколи не буде.

На території України

Доставка товарів на території України здійснюється ТОВ «Нова пошта» до відділення (для відправки на поштомат або ж замовлення курʼєрської доставки, будь ласка, вкажіть потрібні дані у коментар до вашого замовлення). Строки доставки – 1-3 робочих дні. Додаткову інформацію про відправку можна дізнатися на сайті перевізника: тарифи та умови.

Після успішної відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної та даними про прибуття. Простежити відправлення можна на сторінці трекінгу.

За кордон

Доставка товарів на територію Європи та Великої Британії здійснюється АТ «УкрПошта» на вказану у замовленні адресу. Після перетину кордону України відповідальність за доставку несе митний контроль і національна пошта країни, в яку прямує відправлення. Додаткову інформацію про відправку можна дізнатися на сайті перевізника: тарифи та умови

Після успішної відправки замовлення ви отримаєте лист на вказану під час замовлення електронну пошту з номером експрес-накладної. Простежити відправлення можна на сторінці трекінгу.

Будь ласка, зверніть увагу, що кожна країна має свої правила ввезення та митні тарифи. Якщо ваше відправлення перевищує ліміт безкоштовного ввозу, митниця може вимагати додаткову оплату мита. Просимо заздалегідь уточнювати тарифи та ліміти у представників митниці країни, в яку ви плануєте оформлювати замовлення.

Важливо: після прибуття відправлення до країни призначення, вам необхідно заповнити митну декларацію згідно з вашим замовленням. Вас сповістить національна поштою країни призначення про необхідність заповнення митної декларації за вказаним під час замовлення номером телефону та електронною поштою.

Будь ласка, уважно перевірте номер телефону та електронну пошту перед оплатою замовлення. Після успішної оплати замовлення ви отримаєте електронний чек та лист з усіма даними замовлення і доставки на вказану електронну пошту. Якщо ви побачили помилку, будь ласка, зверніться до нас на support@aurora-records.com.

Повернення

Повернення товару можливе протягом чотирнадцяти днів після отримання за умови збереження належного стану. Зворотна доставка товару оплачується покупцем. Якщо ви хочете оформити повернення товару, будь ласка, напишіть нам на пошту support@aurora-records.com для уточнення деталей та оформлення повернення коштів. 

Зверніть увагу, що повернення коштів відбувається лише після отримання крамницею товару.